Selecteer een pagina

Beste ouder/verzorger en voetballiefhebber,

In de herfstvakantie komt PEC Zwolle naar vv Nunspeet voor een leuk 2-daags PEC Zwolle Voetbalkamp op donderdag 19 en vrijdag 20 oktober 2023, dagelijks van 10:00 uur – 16:00 uur. Het PEC Zwolle Voetbalkamp wordt georganiseerd voor jongens en meisjes in de leeftijd 6 tot en met 15 jaar. Klik hier voor meer informatie.

Wat kunnen deelnemers verwachten?

  • Een mooi PEC Zwolle Voetbalkampen tenue (Adidas)
  • Dagelijkse lunch, tussendoortjes en drinken
  • Begeleiding van enthousiaste trainers/trainsters
  • Leuk en innovatief voetbalprogramma
  • Vernieuwde PEC Zwolle belevingselementen

Aanmelden of meer informatie?

Ga naar www.peczwolle.nl/voetbalkampen voor meer informatie of om jouw zoon/dochter aan te melden voor een leuk PEC Zwolle Voetbalkamp in de herfstvakantie bij v.v. Nunspeet (beperkt aantal plaatsen beschikbaar).

error: Sorry, u mag helaas niks kopiëren zonder toestemming