Selecteer een pagina

In de week van vv Nunspeet was er afgelopen dinsdag 17 oktober een Bingo voor D-E-F spelers. Dat was vorig jaar al een succes, maar dit jaar zaten we met nog meer enthousiaste kinderen (en ouders) bij elkaar.

Ruim 80 deelnemers hoopten een keuze te mogen maken uit de mooie prijzen die er te winnen waren. Hoewel ieder omgeroepen getal garant stond voor een golf aan reacties, verliep alles vlot en vooral gezellig. Na een korte pauze met chips en drinken halverwege de avond ging het op naar de grote prijzen. Hieronder bijvoorbeeld een derbystar voetbal en een mooie blue tooth speaker.

De Activiteitencommissie kijkt terug op een geslaagde activiteit waarbij we de vereniging een mooie opbrengst kunnen overhandigen. Dit is allemaal mogelijk gemaakt door onze gulle sponsoren: Intertoys, Expert, Tandarts de Vrieze, Karssen Sport, Binnenspeeltuin de Tol, Byouterie Monique, Jamin, het IJscafé, Blue Bird, Meijers en vv Nunspeet facilitair.

error: Sorry, u mag helaas niks kopiëren zonder toestemming