Selecteer een pagina

Nunspeet na strafschoppen langs BAS

Nunspeet heeft zich na strafschoppen geplaatst voor de volgende ronde van de districtsbeker Oost. Op sportpark de Wiltsangh was het na 90 minuten spelen 1-1. Uit eindelijk was het Nunspeet dat aan het langste einde trok in de strafschoppenserie.

Na zestien minuten spelen was het Dani Schmitz die de stand op 1-0 bracht. Een eigen doelpunt van Nunspeet zorgde tien minuten na rust voor de 1-1 eindstand. Na tien penalty’s genomen te hebben heeft Nunspeet zich geplaatst voor de volgende ronde. Voor Nunspeet waren Lars ten Dolle, Gieljan Tissingh, Dani Schmitz en Ronald Hoek trefzeker, Henk Baum miste zijn strafschop. BAS wist drie van de vijf penalty’s te benutten. Mark van Asselt stopte een strafschop de andere werd gemist door BAS.

Scoreverloop:
16e min. 1-0 Dani Schmitz
56e min. 1-1 eigen doelpunt

Opstelling Nunspeet: Mark van Asselt, Ronald Hoek, Mark Polinder, Marco Drost(46e min. Enes Keklikoglu), Lars ten Dolle, Gieljan Tissingh, Niek Fidder(71e min. William Huenestein), Dani Schmitz, Henk Baum en Emiel Goud(77e min. Niek Daalmeijer

error: Sorry, u mag helaas niks kopiëren zonder toestemming