Selecteer een pagina

Om het nu al wisselvallige seizoen op een goede manier af te sluiten, gaat het 4e elftal van onze vereniging (spelers en begeleiding) in juni van dit jaar enkele dagen naar Mallorca! Onder de Spaanse zon kan er even helemaal tot rust worden gekomen van alle stress en druk die zij wekelijks op de voetbalvelden ervaren. Om de kosten van de reis enigszins te drukken, is er mee gedaan aan de actie van Radio 538 ‘Hier met je rekening’. En met succes! Tot hun grote verrassing, zullen de vliegtickets door radio 538 worden betaald!

Luister hier het fragment
https://www.538.nl/hierrr-met-je-rekening/538-betaalt-20-vliegtickets-voor-voetbalteam-vv-nunspeet-4

Ook de stentor besteed aandacht aan de gewonnen prijs van Nunspeet 4, leer hier meer

Nunspeet 4 verwacht dat het geluk voor dit jaar wel zo’n beetje op is, en gaan dan ook uit van een moeizame 2e seizoenshelft.

Graag tot ziens op of langs veld 3!

error: Sorry, u mag helaas niks kopiëren zonder toestemming