Selecteer een pagina

Henrico Abma werd zaterdagmiddag, na afloop van de laatste competitiewedstrijd, in het clubhuis ’t Trefpunt gehuldigd als Speler van het Jaar. De 25-jarige keeper ontving de M&L Autoschadeservice Speler van het Jaar trofee. Op de tweede plaats eindigde Marco Drost en een verdienstelijke derde plaats was er voor 1-jaars selectiespeler Lars Polinder.

De totale uitslag
1. Henrico Abma
2. Marco Drost
3. Lars Polinder
4. Job Hoogedoorn
5. Gieljan Tissingh
6. Ronald Hoek
7. Christian v/d Kamp
8. William Huenestein
9. Dani Schmitz
10. Henk Baum en Marnix Tissingh

Klik hier voor de beelden van de uitreiking van de M&L Autoschadeservice Speler van het Jaar trofee [opname&montage Cor Fidder]
© Foto’s: Niels Boersema | NBFotografie

 

error: Sorry, u mag helaas niks kopiëren zonder toestemming