Selecteer een pagina

Nadat Catering Culinair vorig jaar Nunspeet 2 voorzag van schitterende presentatiepakken, voorziet het cateringbedrijf van de Veluwe dit jaar Nunspeet 2 van nieuwe polo’s en inloopshirts. Catering Culinair staat bekend om haar verse producten, kwaliteit en het werken met streekproducten. Zowel particulier als het bedrijfsleven bent u bij Culinair Nunspeet aan het juiste adres.

Afgelopen zaterdag kwam eigenaar Marty Fidder hoogstpersoonlijk het eerste exemplaar aan de selectie overhandigen. Wij vinden het geweldig dat zo’n bedrijf uit Nunspeet maatschappelijk betrokken is bij de vv Nunspeet.

Namens de verenging en Nunspeet 2 willen wij Culinair Nunspeet hartelijk danken voor het sponsoren van ons team.

Selectie en staf vv Nunspeet 2

error: Sorry, u mag helaas niks kopiëren zonder toestemming