Selecteer een pagina

Afgelopen dinsdag heeft de aftrap plaatsgevonden van de digitale VTON voetbalmethode. Er was een goede opkomst van begeleiders en trainers van de verschillende jeugdteams! Dennis ter Bruggen van VTON heeft uitleg gegeven hoe de VTON voetbalmethode werkt en een praktische demonstratie gegeven op het trainingsveld. Reacties waren positief en de VTONapp voorziet zeker in een behoefte.

Inmiddels zijn de meeste begeleiders van de jeugdteams gekoppeld en hebben inloggegevens ontvangen via de mail. Dat betekent dus dat je meteen aan de slag kunt! Om als begeleiding, spelers en vereniging echt profijt te hebben van deze digitale voetbalmethode is het natuurlijk wel de bedoeling dat ieder jeugdteam met de VTONapp aan de slag gaat!

Mocht je daarbij nog vragen hebben of nog geen inloggegevens hebben ontvangen dan kun je bij Edwin van Putten en/of Peter Dekker (TC) terecht.

error: Sorry, u mag helaas niks kopiëren zonder toestemming