Selecteer een pagina

Vrijdag 19 oktober jl. was het weer tijd voor de jaarlijkse bingo voor JO-10, JO-11 en JO-12. Om half zes begon de avond met een patatje, snack en een drankje. Met een volle buik konden de 47 kinderen aan de Bingo beginnen.

Wat was het weer een geslaagde avond Hettie van Dieren bedankt voor je inzet deze avond. Henri Haverkamp bedankt voor het maken van de flyers en posters wat zagen ze er mooi en gaaf uit!

We willen de volgende sponsoren weer bedanken voor het sponsoren van de cadeaus zonder jullie was deze avond niet mogelijk!

AnyTime – De Veluwse Jager – Shoeby – Expert – Hema – Bijouterie Monique – Meijers Mode Intersport – Etos – Op=Op voordeelshop – Jamin – Marktzicht – Het IJscafé – Karssen Sport Nunspeet – Boekhandel Osinga – Scapino – Phyllies Chocola – Heijda Dranken en Geschenken – Rovers-voogd & Kids oliebollen – vv Nunspeet kleedkamer 4.

De Activiteitencommissie

 

 

error: Sorry, u mag helaas niks kopiëren zonder toestemming