Selecteer een pagina

Donderdag 8 november 2018
Districtsbeker Oost

Nunspeet heeft zich na een 0-2 overwinning op VVOG 2 geplaatst voor de volgende ronde van de Districtsbeker Oost.

In de 1e helft kreeg Nunspeet een aantal kansen om de score te openen, de grootste kans was voor Enes Keklikoglu. Beide doelpunten vielen pas na rust, via Lars van Wetering werd het in de 64e minuut 0-1, in de 90e minuut zorgde Job Hoogedoorn voor de 0-2 eindstand.

Opstelling Nunspeet:
Martijn Dekker, Denilçon Ramazan, Andrew Galea, Gieljan Tissingh, Lars Polinder, Lucas Pelgrum, Patrick Pluim, Marnix Tissingh [46e min. Niek Daalmeijer],Job Hoogedoorn [90e + 1 min. Marco Drost], Lars van Wetering [65e min. Peter Huijgen] en Enes Keklikoglu

Opstelling VVOG:
Melvin Betzold, Zakaria Fadili, Benjamin van Dijk, Gijs Keuning, Mohammed Zekhnini [Mikey Foppen], Josuha Tijdens, Yorick Hogetoorn, Thomas Vossebelt, Jaime Bruinier, Hayrullah Tekin en Dani van Dijk [Sander Nieuwhof]

Scoreverloop:
64e min. 0-1 Lars van Wetering
90e min. 0-2 Job Hoogedoorn

Gele kaart:
Nunspeet: Job Hoogedoorn
VVOG 2:

Rode kaart:
Nunspeet:
VVOG 2:

Scheidsrechter: dhr. E. Petersen
Assistent scheidsrechters: de heren M. Bravo en J. Frens

error: Sorry, u mag helaas niks kopiëren zonder toestemming