Selecteer een pagina

Woensdagavond 12 december jl. werd in de Ontvangstkamer het contract ondertekend door Anis Jadib van Posmark Retailservice uit Meppel en Betty Wieteler van Lief en Leed.

De heer Jadib heeft zich voor 3 jaar verbonden als sponsor voor Lief en Leed bij de vv Nunspeet, zowel voor de jeugd als senioren. Hij vindt deze manier van sponsoren bij hem en zijn bedrijf passen. Hij staat altijd klaar voor de medemens, die het wat minder heeft dan gemiddeld in deze maatschappij.

De vv Nunspeet is blij met deze wijze van sponsoring en als dank overhandigde Betty Wieteler de heer Jadib nog een bloemetje. Ook de jeugdvoorzitter Ingmar de Vrieze, Bertram Hofman van Activiteitencommissie en Herman Hofman van Lief en Leed Jeugd, waren bij de ondertekening aanwezig.

error: Sorry, u mag helaas niks kopiëren zonder toestemming