Selecteer een pagina

De tweede oefenwedstrijd van 2019 heeft Nunspeet tegen hoofdklasser sv Urk gelijk gespeeld. Op Urk stond na 90 minuten spelen een 1-1 eindstand op het scorebord. Voor Nunspeet was het aanvoerder Gieljan Tissingh die Nunspeet in de 76e minuut op 0-1 bracht. Vijf minuten voor tijd trok Klaas Romkes de stand gelijk, 1-1.

Dinsdag jl. speelde Nunspeet op sportpark de Wiltsangh een oefenwedstrijd tegen zondag 2de klasser a.v.v. Columbia uit Apeldoorn. Voor Nunspeet scoorde Lars van Wetering (5e minuut) en Job Hoogedoorn (10e minuut). In de 62e minuut scoorde Colombia 2-1, waarmee de 2-1 eindstand werd bereikt.

Aanstaande zaterdag 19 januari speelt Nunspeet thuis tegen vv Hierden, aanvang 14.45 uur.

Foto’s: Niels Boersema | NBFotografie

 

error: Sorry, u mag helaas niks kopiëren zonder toestemming