Selecteer een pagina

Uitbreiding verzorgingsteam vv Nunspeet, Sonja Land nieuwe verzorgster Nunspeet 1

Het verzorgingsteam van de vv Nunspeet is uitgebreid met een verzorgster voor het 1e elftal van de vv Nunspeet.

Sonja Land uit Elburg gaat de vacature, die we als vereniging al sinds het begin van het seizoen hadden, invullen. Sonja heeft jarenlange ervaring op dit gebied. Ze is in het verleden verzorgster geweest bij vv Hierden, 12 jaar bij Owios en het afgelopen half jaar bij ESC in Elburg.  Sonja gaat per 1 maart bij de vv Nunspeet aan de slag.  

Nu de vacature is ingevuld willen we, als bestuur van de vv Nunspeet, Jenny Berends, Jaap Pol en Patrick van der Meijden bedanken voor hun extra inzet de afgelopen maanden.

Het bestuur van de vv Nunspeet.

error: Sorry, u mag helaas niks kopiëren zonder toestemming