Selecteer een pagina

Op woensdag 24 april zal voor de 44e keer het schoolvoetbaltoernooi binnen de gemeente Nunspeet plaatsvinden op sportpark De Wiltsangh. De organisatie is in handen van de vv Nunspeet en wordt mede mogelijk gemaakt door de financiële inbreng van hoofdsponsor VTS Tours.

Met 17 meiden teams en 31 jongensteams is het toernooi sterk en goed bezet. Spektakel gegarandeerd!

Onlangs heeft de KNVB een aanpassing binnen het jeugdvoetbal doorgevoerd. Dit betekent dat de groepen 7 en 8 op een half veld 8 tegen 8 spelen, en de groepen 5 en 6 spelen op een aangepast veld 6 tegen 6. Tijdens dit toernooi zal deze richtlijn worden gehanteerd.

Verder is de tijdslijn en invulling vergelijkbaar met andere jaren met poulewedstrijden, een penaltybokaal en uiteindelijk de finalewedstrijden. Uiteraard zal ook dit jaar de Fair Play-cup niet ontbreken. Daarnaast is Nunspeet Beweegt weer van de partij met een side-event. Er staan allerlei leuke activiteiten opgesteld, waar ook de niet voetballers aan kunnen deelnemen.

De start van het toernooi is 12:30 en rond 17:00 zal de prijsuitreiking plaatsvinden.

Iedereen is van harte welkom en de toegang is gratis!

error: Sorry, u mag helaas niks kopiëren zonder toestemming