Selecteer een pagina

Het is 2 jeugdteams van onze vereniging gelukt om de KNVB-bekerfinale te bereiken in hun eigen leeftijdscategorie.

Nunspeet JO11-2 speelt a.s. zaterdag 1 juni de finale tegen Lemelerveld JO11-3. Na in de halve finale met 2-0 te hebben afgerekend met SDC Putten JO11-3. De finale wordt a.s. zaterdag gespeeld op het sportpark De Egelbeek in Vaassen (vv KCVO) aanvang 11:00 uur.

En Nunspeet JO8-2 speelt de finale tegen Owios JO8-1, nadat ze in de halve finale Zeewolde JO8-2, in eigen huis, met 2-4 hebben wisten te verslaan. De finale van deze leeftijdscategorie wordt a.s. zaterdag gespeeld op sportpark De Rohorst in den Ham, thuisbasis van de plaatselijke vv den Ham, aanvang is 11:00 uur.

Uiteraard zijn bij beide finales supporters van harte welkom.

error: Sorry, u mag helaas niks kopiëren zonder toestemming