Selecteer een pagina

In de afgelopen maanden wisten wij al te melden hoe de posities van trainer bij de diverse jeugdteams er uit zullen gaan zien in het seizoen 2019-2020. Nu ook de positie van assistent trainer bij het eerste elftal is ingevuld volgt er hieronder een overzicht van alle trainers van de selectieteams bij de jeugd tot en met de begeleiding van het eerste elftal. Allen hebben een contract voor één jaar ondertekend.

Voor de vacature van assistent trainer van het eerste elftal zal Frans Bronkhorst het komende seizoen op de bank zitten naast Erwin Brem, de nieuwe hoofdtrainer. Frans kent de club goed, heeft ervaring opgedaan in het trainersvak bij FC Horst en kent ook een deel van de selectie en wordt daarom door de TC gezien als een mooie schakel tussen trainer en spelers.

Technische staf eerste elftal
Erwin Brem- hoofdtrainer
Frans Bronkhorst- assistent trainer
Arnold v/d Kolk- Keeperstrainer

Trainer tweede elftal
Ramazan Pinarbasi

Keeperstrainers
Martijn Dekker
André Plakke

Trainers selectieteams jeugd
Joop Tichelaar- JO19-1
Reinaldo Hup- JO17-1
Hendri Huenestein JO15-1
Ronald de Ruiter JO13-1

Techniektrainer jeugd
Erik Nieuwenhuis

error: Sorry, u mag helaas niks kopiëren zonder toestemming