Selecteer een pagina

Zaterdag 28 september 2019 werd na afloop van de wedstrijd vv Nunspeet – SDV Barneveld het nieuwe Businesscontract getekend door Maarten van Lohuizen samen met Betty Wieteler, secretaris SSVN. Dit 1 ster contract is per 1 juli jl. voor de periode van 3 jaar afgesloten.

Maarten gaf in een toelichting aan, dat hij bij de vv Nunspeet geen onbekende is, want hij heeft hierzelf circa 10 jaar gevoetbald. Hij vertelde nog wat over Dommerholt Advocaten, met vestigingen in Zwolle, Apeldoorn en Heerenveen, en waarom hij juist vv Nunspeet uitgekozen heeft als sponsor.

Betty Wieteler overhandigde Maarten nog een bloemetje en de SSVN is blij met dit nieuwe Businesslid.

Betty Wieteler-Bruijnes
secretaris Businessclub vv Nunspeet (SSVN)

© Foto’s: Niels Boersema | NBFotografie.nl

error: Sorry, u mag helaas niks kopiëren zonder toestemming