Selecteer een pagina

Vrijdag 25 oktober werd het vanaf 17:30 uur gezellig druk in de kantine van de Wiltsangh. Ruim 60 kinderen van de O-10, O-11, O-12 en O-13 kwamen voor een gezellige bingo-avond. Nieuwsgierig keken veel kinderen alvast welke prijzen er deze avond te winnen waren.

Na een patatje en wat drinken gingen wij rond 18:00 uur van start met de bingo. Onder de enthousiaste leiding van Bertus de Wit werden er 7 rondes bingo gespeeld. Bedankt, Bertus! Halverwege de bingo hadden wij even pauze met drinken en een zakje chips.

Om precies 20;00 uur waren we klaar met de bingo en gingen de kinderen – met of zonder prijs – weer naar huis. Een geslaagde bingo-avond!

We willen de volgende sponsoren hartelijk bedanken voor hun bijdrage:
• Hema
• Moniques bijouterie
• Etos
• Intersport Meijers
• Jamin
• Oliebollenkraam Rovers Voogd & Kids
• Karssen
• Bruna
• L & M
• IJscafe
• Heijda
• De Brake
• Van Dieren koeriersdiensten
• Primera
• Intertoys
• Supportersvereniging vv Nunspeet
• ‘Kleedkamer 4’

Activiteitencommissie vv Nunspeet

 

error: Sorry, u mag helaas niks kopiëren zonder toestemming