Selecteer een pagina

Op zaterdag 23 november deden er wel hele speciale gasten mee bij de voetbalschool. Onder de vele Pieten van Sinterklaas waren er enkele bij die heel graag wilden leren voetballen, en waar kan je dat nou het beste leren? Inderdaad, bij de voetbalschool van vv Nunspeet.

Dus stuurde Sinterklaas zijn Pieten naar vv Nunspeet om onder leiding van alle toppers van de voetbalschool les te krijgen. De Pieten kregen les in passen, trappen, keepen en al wat er bij komt kijken om een goede voetballer te worden.

Sinterklaas wil alle kinderen van de voetbalschool hartelijk bedanken voor de voetballes en nodigt alle kinderen uit (t/m 8 jaar) om vrijdag 29 november te komen op het het grote Sinterklaasfeest [klik hier] in het clubhuis van vv Nunspeet.

Heb je je nog niet opgegeven? Doe dit dan snel via je leider of trainer.

 

error: Sorry, u mag helaas niks kopiëren zonder toestemming