Selecteer een pagina

Wat was het vrijdagavond 29 november jl. gezellig in de kantine! Bijna 60 kinderen van de voetbalschool, O-8 en O-9 waren vol verwachting naar vv Nunspeet gekomen om het Sinterklaasfeest te vieren.

Nadat alle kinderen een naamsticker hadden gekregen, kwam Sinterklaas met maar liefst 14 pieten de kantine binnen. Nadat we Sinterklaas welkom hadden geheten, gingen de kinderen in groepjes onder begeleiding van een piet allerlei spelletjes doen.

De scheidsrechterpiet hield alles goed in de gaten en gaf met een fluitsignaal aan wanneer we moesten wisselen van spel. Hij hoefde gelukkig niet veel gele en rode kaarten uit te delen. Iedereen deed enorm zijn best en daarom kregen alle kinderen aan het eind van het feest nog een cadeautje en een chocoladelettertje.

Het was een geslaagde avond!

Wij willen Jamin, Hema en Plus Wilmink bedanken voor de sponsoring!

 

error: Sorry, u mag helaas niks kopiëren zonder toestemming