Selecteer een pagina

Beste leden,

Na de oliebollenactie lanceren we samen met Fleurcentrum Blok Nunspeet de actie

Is er iemand in jullie omgeving die een extra attentie heeft verdiend? Wil je iemand een hart onder de riem steken? Een bekende die net is hersteld van Covid-19 en een opkikker in de vorm van een bos bloemen kan gebruiken? Laat het ons weten. De persoon hoeft geen lid van vv Nunspeet te zijn, maar moet wel in de gemeente Nunspeet wonen. 

We verloten onder de toppers elke week een bos bloemen die op zaterdag, in de winkel aan de Harderwijkerweg 19 tussen 12:00 en 17:00, kan worden opgehaald. Wil je iemand opgeven?

Richt je aanvraag aan vvN Actie Team op e-mailadres: jeugdcommissie@vvnunspeet.nl.

Vermeld naam, adres, telefoonnummer van de eventuele gegadigde en een kleine toelichting waarom diegene in aanmerking zou moeten komen voor de bloemen. Wekelijks zullen we bekendmaken wie de  bloemen heeft ontvangen.


Het eerste vvN Bloemetje van Blok is afgelopen weekeinde vergeven aan Guido Timmer. Hij werkt normaal op de recovery afdeling in het Isala. 

Bij voorbaat dank, 

error: Sorry, u mag helaas niks kopiëren zonder toestemming