Selecteer een pagina

Beste leden,

Na de oliebollenactie en het vvN Bloemetje van Blok lanceren we samen met Bakkerij van Dongen de actie

Is er iemand binnen onze vereniging waarvan je vindt dat hij of zij extra in het zonnetje gezet zou moeten worden? Iemand die onzichtbaar zijn of haar werk doet? Door weer en wind ons clubbelang voorop heeft staan? Voorop gaat in de sportieve strijd?

Geef op die clubheld! We verloten onder de toppers elke week een SlagroomStuk die op zaterdag, in de winkel van bakkerij Van Dongen aan de Stationsstraat 14, kan worden afgehaald. Wil je iemand opgeven?

Richt je aanvraag aan vvN Actie Team op e-mailadres: jeugdcommissie@vvnunspeet.nl.

Vermeld naam, adres, telefoonnummer van de eventuele gegadigde en een kleine toelichting waarom diegene in aanmerking zou moeten komen voor de 6 persoons taart. Wekelijks zullen we bekendmaken wie de  taart heeft ontvangen.

Bij voorbaat dank, 

 

 

De eerste vvN slaat Slagroom Stuk is afgelopen weekeinde vergeven aan Tom van Assen voor zijn inzet voor het meidenvoetbal. 

 

 

error: Sorry, u mag helaas niks kopiëren zonder toestemming