Selecteer een pagina

Het slagroomstuk van week 19 is gegaan naar Gerdine Westerduin. Ze heeft een zware baan in een verzorgingstehuis, kookt maaltijden voor buren in de straat en is ook altijd bereid de Activiteiten Commissie te helpen bij het Paasontbijt en Sinterklaas.

Is er iemand binnen onze vereniging waarvan je vindt dat hij of zij extra in het zonnetje gezet zou moeten worden? Iemand die onzichtbaar zijn of haar werk doet? Door weer en wind ons clubbelang voorop heeft staan? Voorop gaat in de sportieve strijd?

Geef op die clubheld! We verloten onder de toppers elke week een SlagroomStuk die op zaterdag, in de winkel van bakkerij Van Dongen aan de Stationsstraat 14, kan worden afgehaald. Wil je iemand opgeven?

Richt je aanvraag aan vvN Actie Team op e-mailadres: jeugdcommissie@vvnunspeet.nl.

Vermeld naam, adres, telefoonnummer van de eventuele gegadigde en een kleine toelichting waarom diegene in aanmerking zou moeten komen voor de 6 persoons taart. Wekelijks zullen we bekendmaken wie de  taart heeft ontvangen.

Bij voorbaat dank, 

 

 

 

 

 

 

error: Sorry, u mag helaas niks kopiëren zonder toestemming