Selecteer een pagina

Dinsdagmiddag gesproken met Ellen, de dochter van Theo van Nieuwenhuize, ons oudste ere-lid. Hij is de laatste maanden hard achteruitgegaan met zijn gezondheid en is nu heel erg dementerend. Theo wordt nog thuis verzorgd door zijn vrouw en kinderen, met hulp nu van de thuiszorg.

Hij vindt  post ontvangen nog wel heel leuk. Ook bezoek is toegestaan, alleen na telefonische afspraak. 

Zullen wij Theo, d.m.v. zoveel mogelijk kaartjes te sturen, laten weten dat wij hem niet vergeten zijn. Hij heeft altijd heel veel gedaan en betekend voor de vv Nunspeet als secretaris, onderhoudsgroep GOBO’s enz. 

Zijn adres is:
Van Hallstraat 77
8072 BB Nunspeet
tel. 0341-251493

Lief en Leed vv Nunspeet,
Betty Wieteler-Bruijnes

error: Sorry, u mag helaas niks kopiëren zonder toestemming