Selecteer een pagina

Het vvN Bloemetje van Blok week 21 is  door Jelte (JO11-4) gebracht bij oma De Zwaan ook wel oma Terry genaamd. Ze is 86 jaar oud en had tot dit moment haar kleinzoon weken niet gezien.

Is er iemand in jullie omgeving die een extra attentie heeft verdiend? Wil je iemand een hart onder de riem steken? Een bekende die net is hersteld van Covid-19 en een opkikker in de vorm van een bos bloemen kan gebruiken? Laat het ons weten. De persoon hoeft geen lid van vv Nunspeet te zijn, maar moet wel in de gemeente Nunspeet wonen. 

We verloten onder de toppers elke week een bos bloemen die op zaterdag, in de winkel aan de Harderwijkerweg 19 tussen 12:00 en 17:00, kan worden opgehaald. Wil je iemand opgeven?

Richt je aanvraag aan vvN Actie Team op e-mailadres: jeugdcommissie@vvnunspeet.nl.

Vermeld naam, adres, telefoonnummer van de eventuele gegadigde en een kleine toelichting waarom diegene in aanmerking zou moeten komen voor de bloemen. Wekelijks zullen we bekendmaken wie de  bloemen heeft ontvangen.

error: Sorry, u mag helaas niks kopiëren zonder toestemming