Selecteer een pagina

Vrijdagavond 4 september vond het 1e Slim Solar Systems seniorentoernooi plaats op sportpark de Wiltsangh. Na een lange onderbreking leek het ons als organisatie een goed idee om het seizoen 2020/2021 op een mooie manier te starten met een seniorentoernooi. Alle seniorenteams konden zich hiervoor kosteloos inschrijven en binnen no-time waren er 20 ploegen genoteerd.

De eerste poulewedstrijden begonnen om 18:00 en ook de eerste (geregistreerde) toeschouwers waren aanwezig op het sportpark om al het talent te aanschouwen. 

Er werd gespeeld op kwart veldjes met 4 veldspelers en een keeper, en de wedstrijden vonden allemaal plaats op het hoofdveld wat vanwege de corona maatregelen was omringd met tenten en terrassen. Na de poulewedstrijden en de spannende kwart en halve finales was het uiteindelijk team ‘Oud Nunspeet 1’ die er in de grote finale na strafschoppen met de hoofdprijs (een diner voor 7 personen bij Dutch Pub de Zaak) vandoor ging. De meeste teams zaten op dat moment al aan hun eigen gesponsorde tafel de wedstrijden te analyseren onder het genot van een hapje en een drankje. 

Tussen de bedrijven door was er ook nog een demo van de mannen en dame van het walking football. Een fantastisch initiatief binnen onze voetbalvereniging. Mooi om te zien dat er steeds meer mensen zich aansluiten en het plezier spatte er dan ook vanaf.

Na de prijsuitreiking was er nog een grote verloting met maar liefst 41 mooie prijzen. Allemaal gesponsord door lokale ondernemers. Helaas zijn nog niet alle prijzen opgehaald maar zoals beloofd hierbij de nummers van de niet opgehaalde prijzen:

  • 104 blauw
  • 168 blauw
  • 172 blauw
  • 422 blauw
  • 690 blauw
  • 698 blauw

Prijzen kunnen worden opgehaald bij Fam. Timmer, maar wel graag vooraf telefonisch afspraak maken via: 06-21625125. Uiterlijk 15 september ophalen!

Mede door de sponsorbijdragen, de verloting en de kantineomzet zijn wij erg trots om te melden dat het Slim Solar Systems seniorentoernooi een geweldig netto bedrag van € 5.000 heeft opgebracht. 

Hoofdsponsor:
SlimSolarSystems

Veldsponsoren:
Van der Meijden Fysiotherapie
Autobedrijf van de Bunte
Dutch Pub de Zaak
Stella

Ballensponsor:
Slaapidee

Tafelsponsoren: 
• Kickoff voetbalreizen
• Camping De Tol
• Jumbo Nunspeet
• B&L Bouw Harald Bronkhorst
• Frida’s Theetuin
• Timmer Trading
• Middelkoop Bestratingen
• Gerrit Jan vd Brake en Geert van Lohuizen
• Spil
• Tanta Roba Holding Henk van de Kolk
• Geert Bouw
• Ben Docter VOF
• Van de Dragt Houtbewerking
• Autobedrijf de Kaste
• Dekker Verhuur
• Anonieme donatie 

Verloting met maar liefst 38 prijzen gesponsord door: 
• Cafetaria Marktzicht
• Prima! Lunch, diner en lounge
• Atelier9
• Hairmonie kapsalon
• Pizzeria Mario
• Grillroom Habibi
• Zuivelhoeve Nunspeet
• Slagerij Gelderblom
• Pool en snookercafe Shooters
• Osinga boekhandel
• Heijda Dranken en Geschenken
• Urker Vishal
• Kickoff voetbalreizen
• Intersport Meijers
• Karssen Sport
• Pannenkoekenhuis de Boswachter
• Restaurant de Vossenberg
• Restaurant Fat Alice
• PECZwolle
• Autobedrijf de Kaste
• Restaurant Bij Frans
• Snackbar de Veluwse Jager
• Dutch Pub de Zaak 

Rest ons nogmaals, om ook via deze weg een dankwoord uit te spreken aan alle sponsoren, vrijwilligers (scheidsrechters) en sporters die deze avond tot een groot succes hebben gemaakt. Wij kunnen terugkijken op een zeer geslaagd en gezellig toernooi! 

De organisatie kijkt uit naar een volgende editie!

René Karzijn, Benno Jaarsma, Paul Holstege en Johan Timmer

© Foto’s: Niels Boersema | NBFotografie

 

error: Sorry, u mag helaas niks kopiëren zonder toestemming