Selecteer een pagina

Voorafgaande aan de 1e thuiswedstrijd van vv Nunspeet tegen vv Bennekom op 26 september jl. werd eerst,  staande met alle spelers op de middenstip met rouwbanden om, een indrukwekkende herdenking gehouden  voor de 5 overledenen van vv Nunspeet tijdens de afgelopen Coronaperiode, dat er niet gevoetbald mocht worden.  

Betty Wieteler van Lief en Leed van vv Nunspeet, noemde de namen, in bijzijn van alle families van Arie Westhuis, Johan Oeben, Lisa-Kelly van Assen, Theo van Nieuwenhuize en Margret Vierhout-Dekker en vertelde  over hun binding met de vv Nunspeet. 

Daarna werd de 1 minuut stilte gehouden, je kon een speld horen vallen, waarna een applaus en het clublied van vvN “ Vecht voor je kleuren, Nunspeet blauw en geel” gespeeld werd. Ook bij alle thuisspelende teams en jeugd werd deze dag 1 minuut stilte gehouden. Daarna werden de families in de kantine ontvangen voor een drankje en een praatje. 

We wensen alle genoemde families veel sterkte toe om dit verlies te kunnen verwerken. 

Betty Wieteler-Bruijnes Lief en Leed vv Nunspeet  

Klik hier voor de herdenkingstekst.
Klik hier voor de video opname.

error: Sorry, u mag helaas niks kopiëren zonder toestemming