Selecteer een pagina

Het bestuur heeft besloten om de winterstop in te laten gaan op zondag 13 december 2020 t/m zondag 3 januari 2021.  Op zaterdag 12 december a.s. kan er dus nog getraind worden of onderlinge wedstrijdjes gespeeld worden. Graag vooraf even aanmelden bij Fred Pieterson via wedstrijdzaken@vvnunspeet.nl.

Voor de trainingen of onderlinge wedstrijdjes is het corona protocol vv Nunspeet d.d. 19-11-2020 [klik hier]  van toepassing. Een ieder dient zich hier strikt aan te houden. Het corona team zal daar op toezien. Toeschouwers zijn op het sportpark bij de wedstrijden niet toegestaan. Kleedkamers en douches zijn gesloten. Zie voor actuele informatie de maatregelen sport en bewegen van de rijksoverheid: https://www.rijksoverheid.nl/onderwerpen/coronavirus-covid-19/openbaar-en-dagelijks-leven/sport.   

error: Sorry, u mag helaas niks kopiëren zonder toestemming