Selecteer een pagina

Zojuist werd de kerstman verrast met een hele grote zak vol met vv Nunspeet kerstballen. De bestellingen kunnen dus definitief op a.s. vrijdagavond tussen 17:00 uur en 19:00 uur of op zaterdag tussen 9:00 uur en 11:30 uur worden opgehaald. Indien u 3 of meer kerstballen besteld heeft worden deze door de kerstman bij u thuisbezorgd. Voor zowel het bezorgen als ophalen geldt dat wij de corona maatregelen strict hanteren. De overdracht vind plaatst door het tasje op te hangen aan de deurklink.

Vergeet vooral niet uw nieuwe aanwinsten op te hangen in de kerstboom en dit te delen op sociale media onder #geelblauwekerst. De meest originele kerstfoto wordt beloond met een verrassingspakket!

Let op! Er is nog een klein aantal kerstballen te krijgen. Wees snel want op = op!

Bestellingen kunnen worden doorgegeven via app op 0644138724 of per mail aan kerstballen@vvnunspeet.nl 

error: Sorry, u mag helaas niks kopiëren zonder toestemming