Selecteer een pagina

Het bestuur en de Technische commissie van de vv Nunspeet hebben besloten om het contract van hoofdtrainer Erwin Brem niet te verlengen. Brem is sinds het seizoen 2019/2020 hoofdtrainer van de vv Nunspeet. Twee seizoenen die bepaald werden door het stilleggen van de competitie in verband met de coronamaatregelen. 

Voor het seizoen 2021/2022 is Lucas Hoekman uit Urk als hoofdtrainer vastgelegd. Met Hoekman komt er een oude bekende terug op Sportpark “de Wiltsangh” in Nunspeet. Hoekman is twee keer als ad interim trainer in Nunspeet actief geweest.

In het seizoen 2018/2019 lukte het Hoekman om onder zijn leiding in de laatste 7 wedstrijden de vv Nunspeet te behoeden voor een degradatie en werd een verblijf in de 1e klasse D veilig gesteld. 

Het bestuur en de Technische commissie hopen dat hoofdtrainer Brem met zijn staf en de 1e selectie van de vv Nunspeet dit seizoen nog aan het voetballen toekomen en wensen hen daarbij sportief gezien heel veel succes.

© Foto’s: Niels Boersema | NBFotografie

error: Sorry, u mag helaas niks kopiëren zonder toestemming