Selecteer een pagina

In de zomer op het strand liggen op een handdoek van jouw club! Hoe leuk is dat? Vanaf nu zijn ze te bestellen! Prachtige handdoeken speciaal ontworpen voor vv Nunspeet. Ook de opbrengst van deze actie, opgezet door de JO17-1, is geheel voor de club.

Dus, neem een kijkje in de webshop en bestel t/m zondag 6 juni jouw handdoek! 

Tip: Ook een heel leuk cadeautje voor vaderdag!

Hoe gaat het in zijn werk?

  1. Ga vanaf NU naar de website https://www.myclubstore.eu/clubs/vv-nunspeet/  
  2. Op deze webshop pagina van onze club kun je de handdoeken zien en informatie vinden over de actie.
  3. Bestel hier de handdoek(en) en ga naar de betaalpagina.
  4. Reken hier de bestelde handdoek(en) af, waarna ze in productie gaan.
  5. Alle bestelde handdoeken worden 18 juni a.s. afgeleverd bij de club. Zaterdag 19 juni a.s. kunnen ze worden opgehaald. We zullen tegen die tijd verdere informatie geven over hoe en waar de bestellingen opgehaald kunnen worden.

 

error: Sorry, u mag helaas niks kopiëren zonder toestemming