Selecteer een pagina

Nadat Patrick Pluim eerst had aangegeven te gaan stoppen, zijn er door hem en onze nieuwe hoofdtrainer goede gesprekken gevoerd. Door veranderende werkzaamheden en tevens gezondheidsklachten leek Patrick te moeten kiezen voor een vroegtijdig einde van zijn carrière bij het 1e elftal.

Nu is afgesproken dat Patrick toch gaat aansluiten bij de selectie. Hiervoor zijn goede afspraken gemaakt en uiteraard is zijn gezondheid daarbij van belang. Toch is het voor onze vereniging een mooi bericht dat Patrick, inmiddels toch een clubicoon als jarenlange 1e elftalspeler, naar alle waarschijnlijkheid toch behouden blijft.

Wij wensen hem daarbij veel succes, plezier en gezondheid toe en kijken uit naar nog een seizoen Patrick Pluim bij Nunspeet 1.

Het Bestuur

error: Sorry, u mag helaas niks kopiëren zonder toestemming