Selecteer een pagina

Mogelijkheid voor commissies om zich te presenteren in de Presentatiegids vv Nunspeet

De commissie die zich bezighoudt met de voorbereiding en de realisatie van de Presentatiegids van de vv Nunspeet seizoen 2021-2022 biedt aan de commissies van de vv Nunspeet de mogelijkheid om zich te presenteren of te promoten in deze gids.

Heb je als commissie iets bijzonders te vermelden, wil je aandacht vragen voor jouw commissie, bijvoorbeeld om meer commissieleden te werven of om te vertellen wat jouw commissie allemaal doet of welke plannen jullie hebben voor het komende seizoen of de komende jaren, dan bieden wij jullie die mogelijkheid en ruimte in de Presentatiegids.  

Mocht je als commissie hulp nodig hebben bij het opstellen van een artikel dan willen we jullie daar vanzelfsprekend graag mee helpen. 

Wil je als commissie gebruik maken van deze mogelijkheid laat het ons dan even weten via een mail naar sponsoring@vvnunspeet.nl  o.v.v. Presentatiegids. 

Een lid van de commissie neemt dan contact met je op om e.e.a. af te stemmen. 

“ Pak als commissie deze mooie kans en laat van je horen!” 

Presentatiegidscommissie vv Nunspeet 

error: Sorry, u mag helaas niks kopiëren zonder toestemming