Selecteer een pagina

Eerste dag Hellebrekers clubvoetbaldagen meer dan geslaagd!
Maandag 19 juli jl. begon de eerste dag van de Hellebrekers clubvoetbaldagen. +/- 70 enthousiaste kinderen vermaakte zich met verschillende uitdagende oefeningen. In de middag een heerlijke lunch verzorgd door de ‘lunchmoeders’. De middag werd tevens afgesloten zoals het begon, met twee uur fanatiek trainen.

Al met al een hele leuke dag.

Hellebrekers clubvoetbaldagen ook de tweede dag weer geslaagd!
Vandaag stond er een 7-kamp, shoot-out en het eerste deel van het toernooi op het programma, volop prijzen te winnen dus!

Net als de eerste dag was dit ook weer enorm geslaagd, de kinderen zijn wat meer gewend aan de trainers en het plezier spat er vanaf. Dit geeft ons als vereniging een goed gevoel. De lunch was weer goed verzorgd, want goed eten is hard nodig tijdens deze lange dagen!

Wij kunnen niet wachten tot de derde dag begint!

Voor meer foto’s zie Facebook vv Nunspeet

error: Sorry, u mag helaas niks kopiëren zonder toestemming