Selecteer een pagina

Vorig jaar maart hadden wij nog aangekondigd dat de uitgestelde reünie op 12 juni van dit jaar gehouden zou worden. Niet wetende dat het Coronavirus zó hardnekkig zou zijn…

Het was voor die tijd natuurlijk voor een ieder wel duidelijk dat deze ook toen niet door kon gaan. We konden er eigenlijk niet eens aan dénken.. Voor ons als organisatie ook een bijzonder grote teleurstelling.

Maar, we houden toch de moed erin! Dit jaar zal het niet meer worden, mede ook door de nog steeds aanwezige onzekerheden rondom wat wel en wat niet kan. We hopen écht dat de maatregelen en de vaccinaties dusdanig effect zullen hebben dat we met z’n allen het virus voldoende de kop in kunnen drukken zodat de reünie in 2022 (ergens in juni) wél door kan gaan.

We gaan na de zomer bekijken of we toch alvast een datum kunnen prikken.

Dus houd de site, de sociale media en de mail in de gaten, zodra we denken wat meer te weten zullen we jullie informeren.

Iedereen in ieder geval een prettige vakantie(periode) toegewenst, en hopelijk tot volgend jaar!

Het organisatieteam,

Arjen ten Brink
André den Hartog
Paul Hazenberg
Bert Middelkoop
René van der Molen

error: Sorry, u mag helaas niks kopiëren zonder toestemming