Selecteer een pagina

Aan alle vv Nunspeet leden,

Ook in het komende seizoen zullen wij namens Van der Meijden fysiotherapie weer klaar staan voor jullie. 

We hopen net als iedereen weer op een normaal voetbalseizoen. Veel trainingen en wedstrijden, publiek langs de lijn en veel strijd op het veld. Helaas horen daar ook kleine en grotere blessures bij. Maar we laten jullie dan zeker niet in de steek!

Het gebruikelijke gratis inloopspreekuur voor leden zal vanaf dinsdag 17 augustus weer wekelijks plaatsvinden in de verzorgingsruimte op de Wiltsangh. Je kan hier terecht voor een korte screening, vragen m.b.t. een al langer bestaande blessure en/of blessurepreventie of al uw andere vragen over fitheid.

Wekelijks programma Wiltsangh:

Iedere dinsdag: 
18:00 – 19:00 uur Spreekuur alle leden vv Nunspeet
19:00 – 20:00 uur Spreekuur/behandeling 1e en 2e selectie vv Nunspeet 
20:15 uur – Hersteltraining 1e en 2e selectie 

Iedere donderdag:
19:00 – 20:00 uur Spreekuur/behandeling 1e en 2e selectie vv Nunspeet 
20:15 uur – Hersteltraining 1e en 2e selectie 

Looptrainingen (individueel/team), herstel- en of revalidatietrainingen bieden we op afspraak aan. U kunt voor meer informatie hierover contact met ons opnemen per mail of vragen over stellen tijdens het spreekuur. 

Uiteraard staan we ook met veel behandel- en trainingsmogelijkheden op onze praktijk locatie Galvaniweg 22 voor jullie klaar! 

Een sportieve groet,
Team Van der Meijden Fysiotherapie
0341 263512
info@vandermeijdenfysiotherapie.nl

error: Sorry, u mag helaas niks kopiëren zonder toestemming