Selecteer een pagina

Afgelopen week is door Tarkett de toplaag van het hoofdveld verwijderd. De oude toplaag is in rollen verwijderd en in grote gesealde plastic zakken afgevoerd.  Hierna is het veld uitgevlakt [zie onderstaande filmpjes].

In week 34 zal de nieuwe toplaag aangebracht worden Met de gemeente Nunspeet, Plann ingenieurs en uitvoerder Tarkett is overeengekomen dat de werkzaamheden uiterlijk op 3 september zijn uitgevoerd en afgerond. Op zaterdag 4 september is het hoofdveld dan weer inzetbaar en bespeelbaar.

Gedurende de werkzaamheden is het hoofdveld dan ook niet bruikbaar en is het niet toegestaan het hoofdveld te betreden.  Wij hopen op jullie medewerking en begrip.

Klik hier voor filmpje 1
Klik hier voor filmpje 2
Klik hier voor filmpje 3
Klik hier voor filmpje 4

© Foto’s: Niels Boersema | NBFotografie

 

 

error: Sorry, u mag helaas niks kopiëren zonder toestemming