Selecteer een pagina

Zaterdag 6 november jl. speelde Patrick Pluim zijn 250e wedstrijd voor Nunspeet 1. Patrick maakte op 6 september 2008, onder trainer Hans van Dijkhuizen, op 16 jarige leeftijd zijn debuut in de Hoofdklasse C wedstrijd HHC Hardenberg – vv Nunspeet, uitslag 3-2.

Ondanks een uitstapje, in het seizoen 2017-2018, naar Go Ahead Kampen maakt Patrick al 13 jaar deel uit van de 1e selectie. In deze jaren maakte Patrick 36 doelpunten voor het vlaggenschip van de vv Nunspeet. Op 29 november 2008 scoorde hij, als 17-jarig jochie, zijn eerste doelpunt in de met 4-0 gewonnen wedstrijd tegen Staphorst. 

Na afloop van de met 4-1 van DOS Kampen gewonnen wedstrijd, waar hij de assist voor de 4-1 gaf, werd hij door Henk Hup toegesproken en werden hem een bos bloemen en een vv Nunspeet shirt overhandigd.

© Foto’s: Niels Boersema | NBFotografie

 

error: Sorry, u mag helaas niks kopiëren zonder toestemming