Selecteer een pagina

Beste ouders, spelers en vrijwilligers,

Afgelopen december zijn alle foto’s voor de voetbalplaatjesactie van Plus van Elswijk gemaakt. Het bedrijf dat de plaatjes drukt, is er intussen volop mee bezig en ook het verzamelboek is bijna klaar om gedrukt te gaan worden.

Half februari zal de actie worden gestart en kun je je eigen plaatje, die van je teamgenoten en vriendjes gaan sparen bij Plus van Elswijk in winkelcentrum De Binnenhof in Nunspeet.

We zullen de actie op spectaculaire wijze aftrappen op ons sportpark. Bij deze aftrap van de voetbalplaatjesactie kan iedereen zijn of haar boek komen halen op het sportpark.

Omdat we begrijpen dat jullie natuurlijk allemaal heel nieuwsgierig zijn, hebben wij besloten om de voorkant van het boek alvast bekend te maken. Deze staat onderaan het artikel. Houdt de komende weken de website goed in de gaten voor meer nieuws over de start van de actie!

error: Sorry, u mag helaas niks kopiëren zonder toestemming