Selecteer een pagina

Voor volgend seizoen heeft Nunspeet een keeper gestrikt in de persoon van Melvin van de Beeten (20). Melvin gaat de concurrentie aan voor een plek onder de lat met Jardi Niebeek.

Door de langdurige afwezigheid van keeper Sean Poot, die binnenkort een operatie aan zijn knie ondergaat, is Nunspeet op zoek gegaan naar een keeper en is daarbij uit gekomen bij Hierdenaar Melvin van de Beeten.

Melvin heeft een indrukwekkende ‘voetbal CV’. Hij genoot de jeugdopleiding van FC Twente en PEC Zwolle en is nu al 3 seizoenen onderdeel van de A-selectie van DVS ’33. Door het gebrek aan perspectief bij DVS ’33 kiest Melvin nu weloverwogen voor Nunspeet en gaat bij ons knokken voor een plek onder de lat.

De Technische commissie is erg blij met de keuze van Melvin voor Nunspeet en wenst hem heel veel succes en plezier bij onze vereniging.

 © Foto’s: Niels Boersema | NBFotografie

error: Sorry, u mag helaas niks kopiëren zonder toestemming