Selecteer een pagina

De Technische commissie is blij dat wij namens de SSVN wederom een aantal contractverlengingen kunnen delen. Onderstaand een reactie namens de TC aangevuld met gedichten van Kees Keizer.

Lars ten DolleLars ten Dolle speelt ook volgend seizoen bij vv Nunspeet. De middenvelder heeft het blessureleed achter zich gelaten en is wekelijks weer van waarde voor het eerste elftal. Zowel zijn voetballende kwaliteiten als de ervaring die hij mee brengt zijn enorm belangrijk. Lars is al jaren onderdeel van de eerste selectie, nadat hij vanuit de eigen jeugd doorstroomde. Lars is een kind van de club en speelde met vv Nunspeet nog in de hoofdklasse, maar bleef onze club ook trouw een niveautje lager in de eerste klasse. Als Technische commissie zijn we erg blij met de contractverlenging van Lars. Hij past onmiskenbaar in de visie die wij hebben: “Een herkenbaar eerste elftal met een Nunspeets gezicht.”

Er zijn veldheren en bromberen
ook bestaat er presteren en revalideren
in een Nunspeetse speler vloeit alles saam
Lars ten Dolle luidt zijn naam

soms nukkig en geharnast in zijn mening
zorgt hij voor reuring in de tent
speelt vol overgave en heeft nog voldoende flair
ook behoort hij al jaren bij het meubilair

hij wil het spel graag orkestreren
het centrum van de arena is zijn natie
daar wil hij dus schitteren als een held
na weer een jaartje revalidatie

de wil van de trainer is bij hem niet altijd wet
met een eigenzinnig karakter en dito smoel
gaat hij altijd op zoek naar het vijandelijk doel
en treft zowaar nog vaak het net.

Dominique van de Grift

Dominique van de Grift zal komend seizoen aan zijn derde seizoen bij vv Nunspeet beginnen. Nadat hij 1.5 jaar terug de overstap maakte van VSCO ’61 naar Nunspeet, bleek Dominique al snel een meerwaarde te zijn voor het eerste elftal. We zijn dan ook verheugd dat Dominique voor een derde seizoen in het blauw en geel van vv Nunspeet te zien is.

Het middenveld is zijn domein
daar loopt hij koninkje te zijn
hij torent er rond, lang van stuk
en bracht de fans al vaak geluk

de concurrentie is daar groot
velen dingen naar zijn stek
zijn arbeid is niet van gevaar ontbloot
hij klimt tegenstanders in de nek

die stort hij dan glimlachend ter aarde
met soms een kaartje rood of een kaartje geel
zijn aanpak is nu eenmaal niet van fluweel
en dat maakt hem een vaste waarde

voorlopig worden we niet van zijn inzet beroofd
hij heeft vv Nunspeet nog een seizoen trouw beloofd.

Gedichten: Kees Keizer
© Foto’s: Niels Boersema | NBFotografie

error: Sorry, u mag helaas niks kopiëren zonder toestemming