Selecteer een pagina

Gieljan Tissingh heeft bij de Technische commissie aangegeven, na 7 seizoenen, te stoppen met voetballen in de eerste selectie.

De verdediger begon met voetballen bij vv Nunspeet, maar maakte al snel de overstap naar, toen nog, FC Zwolle. Daar doorliep hij de jeugdopleiding om uiteindelijk ook te debuteren in het eerste elftal van FC Zwolle. Gieljan verdedigde in het betaalde voetbal tevens het shirt van AGOVV en Top Oss.

Na een korte periode bij SC Genemuiden besloot Gieljan, dat het tijd was om terug te keren op het oude nest. Het geel en blauw van vv Nunspeet droeg hij nog meerdere seizoenen en was daarbij ook aanvoerder.

Wij danken Gieljan voor zijn inzet en wensen hem het allerbeste toe.

Foto’s: © Niels Boersema | NBFotografie

error: Sorry, u mag helaas niks kopiëren zonder toestemming