Selecteer een pagina

Na 2 seizoenen FC Horst heeft William Huenestein besloten om terug te keren bij vv Nunspeet.

Door het stoppen van Marco de Vries en Gieljan Tissingh wilde de Technische commissie een ervaren speler toevoegen aan de selectie, die belangrijk is voor de jonge, talentvolle groep met veel eigen jeugd die wij hebben. Daarbij kwamen wij al snel uit bij William.

In de seizoenen dat William het blauw en geel van vv Nunspeet droeg, liet hij naast de voetballende kwaliteiten die hij heeft, ook zien voorop in de strijd te gaan en een winnaar is. Die combinatie maakt dat wij William graag opnieuw aan de selectie van vv Nunspeet toevoegen.

Wij heten William dus, opnieuw, van harte welkom op sportpark de Wiltsangh.

Foto’s: © Niels Boersema | NBFotografie

error: Sorry, u mag helaas niks kopiëren zonder toestemming