Selecteer een pagina

Wij hebben geconstateerd dat er alcohol wordt genuttigd in ons clubhuis door jongeren onder 18. Zoals we allemaal weten kan en mag dit bij de wet niet.

Als vv Nunspeet zijn we gehouden aan de regels en verkopen we ook geen alcohol aan jongeren onder de 18. Het is ons duidelijk geworden, dat vrienden/teamgenoten die ouder zijn dan 18 alcohol kopen voor hun minderjarige teamgenoten. Hoe begrijpelijk ook, dit kan en mag niet.

Helaas helpt waarschuwen niet en is vv Nunspeet genoodzaakt om hier tegen op te gaan treden. Bij het blijven overtreden van de regels zullen we dan ook over moeten gaan tot sanctioneren en zal er een mogelijk verbod op het betreden van de kantine worden ingesteld voor zowel degene die de alcohol koopt als ook voor degene onder de 18 die de alcohol nuttigt.

Bestuur vv Nunspeet

error: Sorry, u mag helaas niks kopiëren zonder toestemming