Selecteer een pagina

Precies één jaar geleden Ruben Kappers leren kennen op de 1e kennismaking training.

Daarvoor werd mij al door de huidige staf enthousiast verteld dat we letterlijk en figuurlijk met een ‘groot’ talent te maken hadden.

Al vrijwel direct merkte (hoef je overigens ook geen voetbalverstand voor te hebben) ik als nieuwe trainer dat Ruben uit het juiste hout is gesneden. Wat ik afgelopen seizoen naast zijn voetbalkwaliteiten het meest heb gewaardeerd is dat Ruben als persoon op alle vlakken erg stabiel en volwassen is. Juist dat is net het verschil met andere talenten.

Alle jeugdtrainers hebben de afgelopen jaren een steentje bijgedragen aan Ruben zijn ontwikkeling maar nu gaat het echte werk beginnen en ik ga er 100% van uit dat Ruben binnen ‘no time’ een vaste waarde is voor het 1e elftal net zoals hij dit seizoen in de 4e en 3e divisie zijn meerwaarde heeft bewezen!

Veel succes gewenst!

Ronald van Amelsvoort – trainer JO-19-1

error: Sorry, u mag helaas niks kopiëren zonder toestemming