Selecteer een pagina

Fabian begon het seizoen 2021/2022 bij Nunspeet 2 en speelde hij zich in de kijker bij de trainer van Nunspeet 1, Lucas Hoekman. In de winterstop werd er besloten dat hij een kans verdiende om mee te gaan trainen bij het 1e elftal. Hier heeft hij zich de tweede seizoenshelft dusdanig laten zien dat hij een stageplek heeft verdiend voor aankomend seizoen.

Niet alleen tijdens trainingen, maar ook in de wedstrijden bij Nunspeet 2 bewees Fabian dat hij een talent is. Ons 2e elftal zat in een moeilijke fase en heeft zich mede dankzij belangrijke goals van Fabian gehandhaafd in de reserve hoofdklasse. Niet alleen met zijn doelpunten was hij belangrijk, maar ook beschikt Fabian over een mooie traptechniek waardoor hij zijn medespelers in stelling kan brengen.

Wij hopen dat Fabian zich zo door blijft ontwikkelen en dat er weer een echte Nunspeter kan vechten voor zijn plekje in de basis bij Nunspeet 1.

error: Sorry, u mag helaas niks kopiëren zonder toestemming