Selecteer een pagina

Maikel is 25 jaar en woont in Eerbeek. Van der Wijk is eens spits die makkelijk het net weet te vinden. Momenteel doet hij dit voor AGOVV waar hij dit seizoen 17 keer in competitieverband wist te scoren. De aankomende weken strijdt hij nog met ‘de Blauwen’ voor promotie naar de tweede klasse en ook gisteren liet hij weer zijn meerwaarde zien met drie treffers.

In totaal heeft Maikel van der Wijk 4 seizoenen in het eerste elftal van AGOVV gevoetbald, waar hij garant stond voor het maken van doelpunten. Tussendoor heeft hij nog een jaartje bij NSC gevoetbald. Hiervoor was hij actief bij WHC en speelde hij in de jeugd van PEC Zwolle en AGOVV.

Als TC zijn wij erg blij met de komst van Maikel en kijken ernaar uit om hem volgend seizoen te zien schitteren en scoren in het Geel – Blauwe shirt op de Wiltsangh!


Foto: AGOVV

error: Sorry, u mag helaas niks kopiëren zonder toestemming