Selecteer een paginaBen jij tussen de 8 en 13 jaar en vind jij het ook zo jammer dat je niet meer kan voetballen in de zomervakantie? En zou jij het leuk vinden om toch in beweging te blijven? Meld je dan nu aan voor de Van der Meijden/SPIL ASM-zomertrainingen.

Wat is het Athletic Skills Model (ASM)?
Door technologische ontwikkelingen als mobiele telefoons, spelcomputers en digitale media groeien kinderen op in een andere beweegcultuur, waarin het buitenspelen geen hoofdrol meer speelt. Kinderen sporten minder en zitten vaker. Zij missen het plezier in bewegen. Kinderen stoppen eerder met sport en zijn ook op latere leeftijd minder gemotiveerd om te bewegen.

Onze training zullen gebaseerd zijn op de principes van het Athletic Skills Model. Het Athletic Skills model staat voor gevarieerd bewegen met als doelen: meer plezier, minder blessures, meer creativiteit en betere prestaties. www.athleticskillsmodel.nl

Wat kan je bij onze training verwachten?
Binnen onze trainingen zullen wij allerlei soorten sporten en bewegingen naar voren laten komen. Denk bijvoorbeeld aan het schieten op een goaltje, maar ook het gooien en vangen van een tennisbal. Elke training zullen wij een weer nieuwe leuke spellen en sporten bedenken. Bij de trainingen staat plezier stipt op 1!

Kosten:
Per training vragen wij een sportieve bijdrage van 5 euro. Betaling is achteraf door middel van een betaalverzoek.

Locatie:
Wij zullen de trainingen verzorgen op het hoofdveld van vv Nunspeet. Lijkt het je leuk om een keer bij de training te zijn, meld je dan nu aan. Het allerleukste is om dit samen met vrienden en vriendinnen te doen. Hoe meer kinderen, hoe meer vreugd! Heeft u naar aanleiding hiervan nog vragen, dan kunt u altijd een berichtje sturen.

Aanmelden:
Aanmelden kan door een berichtje te sturen naar Jonathan van ’t Hof (zie hieronder de gegevens). In verband met de voorbereiding van de training vragen we u om het liefste een dag van tevoren aan te melden.

Contactgegevens
Jonathan van ’t Hof
0623688780

LeeftijdsgroepDatumTijd
8 t/m 10 jaar28 juni15.00-16.00u
5 juli15.00-16.00u
12 juli15.00-16.00u
26 juli15.00-16.00u
  
11 t/m 13 jaar28 juni16.15-17.15u
5 juli16.15-17.15u
12 juli16.15-17.15u
26 juli16.15-17.15u

error: Sorry, u mag helaas niks kopiëren zonder toestemming