Selecteer een pagina

Zaterdag 24 september 2022
1e klasse A West

In de eerste thuiswedstrijd van het nieuwe seizoen heeft Nunspeet tegen De Meern een 1-2 nederlaag geleden. De gasten kwamen in de 45e min. door een doelpunt van Noah Samson op voorsprong. Twaalf minuten na rust was het Junior Welten die de 0-2 scoorde. In de 82e minuut was kopte Arne Kalmeijer de bal in eigen doel, 1-2. In de slotfase liep Andrew Galea in korte tijd tegen 2 gele kaarten aan.

A.s. zaterdag 1 oktober speelt Nunspeet in Mijdrecht tegen sv Argon, aanvang 14:30 uur,

Opstelling vv Nunspeet:
Jardi Niebeek, Ruben Kappers [Enes Keklikoglu], Andrew Galea,Gieljan Tissingh, Karim Mulder, Jonathan van ’t Hof [Melle van der Woude], Dominique van de Grift [Max Jansen], Vincent Huisman, Emiel Goud, Maikel van der Wijk en Dani Schmitz

Opstelling vv De Meern:
Sam van Rooijen, Trevor Mulders, Sven Jansen, Remco de Smit, Noah Samson [Arne Kalmeijer], Roel van Wiggen, Tim Bijl, Indy van de Poll, Daimios Damkalis, Junior Welten [Jayden Blackwell] en Abel Prins [Bob Prins]

Scoreverloop:
45e min. 0-1 Noah Samson
57e min. 0-2 Junior Welten
82e min. 1-2 Arne Kalmeijer [e.d.]

Gele kaart:
vv Nunspeet: Dominique van de Grift en Enes Keklikoglu
vv De Meern: Tim Bijl en Junior Welten

Rode kaart:
vv Nunspeet: Andrew Galea (2x geel)
vv De Meern:

Scheidsrechter: de heer A. Greveling
Assistent scheidsrechters: de heren J. Leider en A. Essaghir

Klik hier voor de samenvatting [opname&montage Cor Fidder]

Klik hier voor de nabeschouwing van Fred Pieterson met trainer Lucas Hoekman [opname&montage Cor Fidder]

error: Sorry, u mag helaas niks kopiëren zonder toestemming