Selecteer een pagina

Zaterdag 1 oktober 2022
1e klasse A West

In Mijdrecht heeft Nunspeet tegen sv Argon een 0-1 overwinning behaald. In de 36e minuut scoorde Nunspeet via een vrije trap van Maikel van der Wijk het enige doelpunt van de wedstrijd. In de 72e minuut liep Enes Keklikoglu binnen 30 seconden tegen 2 gele kaarten aan. Na afloop van de wedstrijd ontving Dani Schmitz nog een 2e gele kaart. Waardoor beide spelers voor de eerst volgende wedstrijd geschorst zullen zijn.

A.s. zaterdag 8 oktober speelt Nunspeet in Huizen tegen Hsv De Zuidvogels, aanvang 14:30 uur,

Opstelling vv Nunspeet:
Jardi Niebeek, Enes Keklikoglu, Ruben Kappers, Gieljan Tissingh [Max Jansen], Karim Mulder, Fabian Zoet, Jonathan van ’t Hof, Melle van der Woude [Dani Schmitz], Vincent Huisman [Sam van der Weide], Emiel Goud en Maikel van der Wijk

Opstelling sv Argon:
Juran Doezeman, Erkelly Dumas de Sa, Bart van der Voort, Jordy Zwaneveld, Stan de Jong [Tygo Limburg], Justin Schouten, Raoul van Wijk [Robin Voorend], Siep Keulemans, Max Oliemans, Dylan Bergkamp en Sven Beek

Scoreverloop:
36e min. 0-1 Maikel van der Wijk

Gele kaart:
vv Nunspeet: Gieljan Tissingh, Vincent Huisman en Fabian Zoet
sv Argon: Bart van der Voort, Stan de Jong en Raoul van Wijk

Rode kaart:
vv Nunspeet: Enes Keklikoglu (2x geel) en Dani Schmitz (2x geel)
sv Argon:

Scheidsrechter: de heer M. Roeleveld
Assistent scheidsrechters: de heren J. Frens en V. Roeleveld

Klik hier voor de samenvatting [opname&montage Cor Fidder]

error: Sorry, u mag helaas niks kopiëren zonder toestemming