Selecteer een pagina

Zaterdag 8 oktober 2022
1e klasse A West

In Huizen heeft tegen Hsv De Zuidvogels een 4-1 nederlaag geleden. Bij rust stonden de blauw-gelen door doelpunten van Quincy van Waveren en Youri van Kommer met 2-0 achter. Direct na rust liepen de gastheren via Jorni Camps uit naar 3-0. In de 55e minuut scoorde Emiel Goud de 3-1, waarna Quincy van Waveren 5 minuten later zijn 2de van de middag scoorde, 4-1.

A.s. zaterdag 15 oktober speelt Nunspeet op Sportpark De Wiltsangh tegen SDC Putten, aanvang 14:45 uur,

Opstelling vv Nunspeet:
Jardi Niebeek, Ruben Kappers, Andrew Galea, Gieljan Tissingh [46e min. Max Engelmann], Karim Mulder, Fabian Zoet [46e min. Dominique van de Grift], Melle van der Woude, Emiel Goud, Jonathan van ’t Hof, Vincent Huisman [75e min. Noah Mulder] en Maikel van der Wijk

Opstelling Hsv De Zuidvogels:
Danny Versteegt, Martijn Koelewijn [80e min. Daan Wiegers], Huib van Eijnsbergen, Jorni Camps, Nigel van Zelst, Hidde van Erkel [80e min. Jim Kok], Ricardo Tat, Quincy van Waveren [75e min. Richard Gooijer], Mitchel Smit [75e min. Youness Akiat], Imar Kort [67e min. Brian Schimmel] en Youri van Kommer

Scoreverloop:
17e min. 1-0 Quincy van Waveren
35e min. 2-0 Youri van Kommer
47e min. 3-0 Jorni Camps
55e min. 3-1 Emiel Goud
60e min. 4-1 Quincy van Waveren

Gele kaart:
vv Nunspeet: Gieljan Tissingh
Hsv De Zuidvogels:

Rode kaart:
vv Nunspeet:
Hsv De Zuidvogels:

Scheidsrechter: de heer J. Knetsch
Assistent scheidsrechters: de heren J. Frens en T. Steen Redeker

Klik hier voor de samenvatting [opname&montage Cor Fidder]

error: Sorry, u mag helaas niks kopiëren zonder toestemming